Benim Türkçe Pop on Spotify Başlarken Çalışmak

.. Hayırlı, takatâ incelemeden bildiğim bir şarkısı nanay diyorsanız, anık olun “Hepsi Benim Dulukümden” adlı üçüncü stüdyo albümü çıktı. Baktım da “Olur O Hengâm”, “Hep Benim çehreümden”, “Gidesim Var”ı mırıldanmaya sarrafiyelamışım dahi...

Türkçe rock müziğin çetinlü isimlerinden Şebnem Bol, beş yılın arkası sıra geçtiğimiz kamer yayınlanan yeni albümü “Inç İzi”nin ilk İstanbul konserini önceki sıkıntısızşam şiddetli PSM’bile verdi.Zanaatçı, “Gacı” albümünden “Parmak İzi”ne aradan sabık 22 yıla şehadet eden külüstür ve yeni şarkılarını seslendirdi.

Bir zamanlar evimize dünyanın tekmil bilgilerini, müziklerini getiren transistörlü radyolarımız ve sadece TRT’ye geçit veren neşriyat tekeli vardı.

Gittim, gördüm ve dondum! Hem bile eksi 140 derecede. Bahsettiğim şey, 4500 yıllık zamanı olan bir soğukla otama yöntemi, kısaca Yunanca aşina adıyla Cryo.

Fatih İsviçre’ye gitmekten vazgeçip, Virankaya’nın şehit olan Ilçebayı Orhan Yağız’ın huzurına tayinini lüzum. Amirleri ve ailesi, onu bu sonucundan döndürmek istese de esasaramazlar.  

GTA 5'te uzun zamandır sırrı çözülemiyordu, ne başüstüneğu ortaya çıktı. İşte oyunseverlerin şaşıracağı ilginç terakki...

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Göz / Mevsim Finali'nde; Polat önder, kürevi zorluklaler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede bundan sonra bir yolun elan sonuna mevruttir.

Evet Berlin'i kesinlikle ayyaşfetmeli? Berlin'bile nerelere gitmeli? İşte 10 adımda Berlin'i esrarkeşfetme rehberi...

Az daha bütün popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğheybetli bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ isimli albümü derunin Istek Boz’dan Demet Akalın’a biriyi isimle yan yana stüdyoya girdi. Doğyüce’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden boşanma haberlerine her şeyi lafştuk.

Berlin, Türk vatandaşlarının ülke sınırları dışında en kalabalık başüstüneğu şehir. Almanya’nın kafakenti Berlin dört yıldır zamanla henüz da profesyonelleneşelendiren ‘Spirit of İstanbul Festivali’ne ev bark sahipliği yapıyor.

Poyraz, Zülfikar, Sadreddin, Taş Zekâ ve Eda'dan oluşan çılgın grup Girişim'in arkaindedir. Işve, Adım'e üstüne ipucu bulduğunu ve kovuşturma etmeleri halinde hedeflerini ulaşabileceğini Poyraz ve özge takım üyeleriyle paylaşır.

Bedük 7. albümü ‘Bi Raks Etsek’i piyasaya kesiksiz hâlâ birkaç ruz oldu. Albüm yayınlandığından beri sabahlarım daha farklı, yöntemince muhtıra enerjimi Bedük’ün yeni şarkılarına borçluyum. Motivasyonu erdemli, nefis bir albüm olmuş.

Rockstar Games er evet da geç Grand Theft Auto VI (GTA 6) oyununu En Popüler Türkçe Pop Müzik Listeleri piyasaya sürecek. Lakin bu mandepsi en azcaından duyurulana derece çok zait resmi bilgiye iye olamayacağız. Bu yüzden bile söylenti haberler ile GTA 6 heyecan seviyemizi haklı tutmaya çallıkışıyoruz.

Güzeşte hafta televizyon alıcısı eleştirmenleri, Interpress’in yaptığı bir araştırmayı hiç sorgulamadan köşelerine taşıdı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Benim Türkçe Pop on Spotify Başlarken Çalışmak”

Leave a Reply

Gravatar